Poznańfb

Spływ Studencko - Adaptacyjny 2017

wiosloUWAGA!!! Z POWODU ZBYT MAŁEJ FREKWENCJI SPŁYW ZOSTAJE ODWOŁANY :( ALE WSZYSTKICH CHCĄCYCH AKTYWNIE SPĘDZIĆ CZAS W FAJNYM TOWARZYSTWIE ZAPRASZAMY NA REJS STUDENCKI! :) WIĘCEJ INFO PONIŻEJ: https://www.facebook.com/events/1891330361143280/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22%5B%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22messaging%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22attachment%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A%7B%7D%7D%5D%22%7D   ZAPISY DO 17 SIERPNIA

Spływ Studencko - Adaptacyjny to:

- przygody,

- wyzwanie,

- fajna zabawa,

- poznanie studentów z różnychu uczelni i roczników :)

- pokonanie 64 km kajakiem,

- ciekawe wykłady,

- interesujące tematy rozmów przy ognisku.

Nigdy nie pływałeś(-aś) kajakiem? Nie przejmuj się - na pewno dasz sobie radę!
Pływasz nie od wczoraj? Znajdą się dla Ciebie ciekawe atrakcje na wodzie.

Garść praktycznych informacji:

Termin: 31 sierpnia - 4 września 2017 r.

Rzeka: Gwda (spływ zaczynamy w miejscowości Spore, okolice Szczecinka, a kończymy w okolicach Jastrowia)

Koszt: 290 zł (Wyżywienie, sprzęt, NNW)

 Zapisy na Spływ: zapisy tutaj

 - będziemy spać w namiotach na polach kempingowych (każdy uczestnik zabiera swój namiot, karimatę i śpiwór) - jeśli nie masz namiotu - daj znać, masz miejsce w namiocie, też prosimy o kontakt :)

- kajaki będą 1 i 2 osobowe

- potwierdzenie zapisów otrzymasz po wpłacie zaliczki 90 zł (najpóźniej do 18 sierpnia); wraz z potwierdzeniem podeślemy listę rzeczy, które warto ze sobą zabrać)

Osoba kontaktowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - 665800796

 Spływ objęty jest patronatem:

- Pani Prorektor ds Studenckich Uniwersytetu Adama Mickiewicza - Prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej

- Pan Prorektor ds Studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego - Prof. dr hab. Cezary Mądrzak

Możez również dołączyć do wydarzenia na facebook-u i zaprosić swoich znajomych:

INFORMACJE WKRÓTCE:)

 Po spływie kajakowym płyniemy dalej...
W trakcie trwania studiów nastawiamy się na rozwój w wielu obszarach: intelekt, kultura, rozwój fizyczny i duchowy.
Od nowego semestru możesz nas szukać na uczelniach w Poznaniu. Zapraszamy na kurs alpha, warsztaty z zarządzania sobą w czasie, radzenia sobie ze stresem i wiele innych ciekawych spotkań. Szczegóły co do nich pojawią się w nadchodzącym semestrze akademickim.

P.S. Dwa ważne punkty w regulaminie:

- Spływ bezalkoholowy,

- namioty nie są koedukacyjne (za wyjątkiem rodzeństwa i małżeństw )

Naleśniki z filmem

naleśniki 2Już w czwartek 27 kwietnia, w Akademiku Feniks UEP (ul. Dożynkowa 9 F), o godzinie 19:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Naleśniki z filmem".
Uwaga! Będzie gorąco! Co tak naprawdę wiesz o seksie? Przyjdź i obejrzyj wykład Marka Gungora, który zdradzi parę zasad - kluczy - do niesamowitego seksu!
Wpadaj sam/a, z koleżanką/kolegą, dziewczyną/chłopakiem itp :) Na pewno nie będziesz żałował/a.
Wstęp wolny!

Zaprasza
Ruch Akademicki Pod Prąd

 

 

Spotkanie z Kadetami US Air Force Academy

49984 flaga usa 2

Czy interesuje Cię kultura USA?
Czy masz pytania do przyszłych żołnierzy?
Czy chciał(a)byś poćwiczyć swój angielski?

W czwartek 30 marca o 18:30 na Uniwersytecie Ekonomicznym w sali 301A (Aleje Niepodległości 10)  będziemy mieli niewątpliwą okazję gościć Kadetów US Air Force Academy z Colorado Springs (USAFA) - jednej z najbardziej elitarnych uczelni w USA, kształcącej przyszłych żołnierzy - lotników.
Na spotkaniu kadeci opowiedzą co nieco o swojej uczelni, kulturze, wartościach jakimi kierują się w życiu, a także będzie czas na zadanie im różnego rodzaju pytań, no i oczywiście czas na rozmowy indywidualne i poćwiczenie swoich umiejętności językowych.

Wstęp Wolny

Alpha dla Studentów - pierwsze spotkanie tematyczne

alpha 2Każdy z nas ma pytania. Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy? Kim jesteśmy? Czy nasze życie ma jakiś ostateczny sen i cel? Co się dzieje, gdy umieramy? Na te i wiele innych pytań możesz znaleźć odpowiedzi właśnie tu! Niemal każde spotkanie składa się z trzech elementów:
- pysznej kolacji,
- inspirującego wykładu,
- ciekawych dyskusji.
  Apha dla Studentów składa się z 7 spotkań odbywających się w każdy wtorek od 21 marca do 16 maja w godzinach od 19:00 do 21:45 oraz z weekendu wyjazdowego, który odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia. Pierwsze spotkanie tematyczne odbędzie się 21 marca w sali 003A (Aleje Niepodległości 10) Uniwersytet Ekonomiczny o godzinie 19:00.
Każde spotkanie ma prawie taki sam przebieg.
Zaczynamy od pysznej kolacji.
Następnie  słuchamy wykładu, który trwa od 30 do 45 minut.
Ostatnim elementem jest dyskusja, gdzie możemy swobodnie przedstawiać swoje poglądy na temat usłyszanego wykładu. Na pierwszym spotkaniu tematycznym dzielimy się na grupy od 4 do 12 osób każda, w których dyskutujemy. W tych grupach jesteśmy przez cały kurs.
Przyjdź i sprawdź jak smakuje Alpha.
Zaprasza
Ruch Akademicki Pod Prąd

KURS JEST BEZPŁATNY

Dlaczego warto studiować Biblię? Warsztaty

bibliaaa 2Dlaczego warto poświęcać w ogóle uwagę temu zbiorowi różnych pism zapisanych bardzo dawno temu? Od czego zacząć? Na co warto zwracać uwagę? I przede wszystkim: czy zaglądanie do Pisma Świętego może nam się do czegokolwiek w życiu przydać?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania połączone z WARSZTATAMI w małych grupach, już w czwartek 1.12.2016, o godzinie 19 w DS Feniks (ul Dożynkowa 9F)

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wiary i stosunku do Biblii :)

"Niech księga tego Prawa nie schodzi z ust twoich; rozważaj ją we dnie i w nocy, abyś przestrzegał i wypełniał wszystko co w niej napisane, bo tylko wtedy powiodą się wszystkie twoje poczynania i wykażesz swoją roztropność" Księga Jozuego 1:8

Magazyn Płyń Pod Prąd

19092793 1597968033577536 4502053924424381499 o

Newsletter z Poznania

Jeśli chcesz być powiadamiany o aktualnościach to zamów newslettera!