Krakówfbyt

Warsztaty Storytelling - Zapisy

Storytelling www

 

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY 

 "Od dwóch, trzech lat jest zapotrzebowanie na storytelling. Organizacje wychodzą z tego narożnika, w które wcisnął je Power Point. Czyli te wszystkie prezentacje, które nie mają ani power ani point. Jeżeli nauczy się ludzi opowiadania historii, to coś się zaczyna dziać na styku publiczność-mówca. Story czyni różnicę." Marek Stączek.

 

Pare słów o Marku Stączku:

Ghostwriter, mówca, autor książek biznesowych.

Pisze teksty wystąpień oraz książki z zakresu psychologii w biznesie. Prowadzi doradztwo w zakresie przygotowania do ważnych wystąpień oraz szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem doświadczenia z własnej pracy zawodowej (przez cztery lata - Członek Zarządu). 

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu sztuki storytellingu, prezentacji publicznej, kreatywności. Jest autorem projektu rozwoju innowacji w organizacji - „Projekt 1:2:1”. 

Współpracuje m.in. z: Oracle, HP, Netia, Orange, Philips, TVN, Onet.pl, ITI, Wirtualna Polska, Radio Zet,Bayer, Novartis, Pfizer, Universal McCann, DDB Warszawa, PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, Ernst&Young, Deloitte, Skanska, Coca-Cola, Mondelez, P&G.

Magazyn Płyń Pod Prąd

okladka podprad 57 full