Łódźfbyt

O nas


Z żalem musimy Cię rozczarować, ale nie możesz zapisać się do RAPP-u. Nie mamy oficjalnych członków, nie wystawiamy legitymacji, nie zbieramy składek :-).

RAPP jest studencką organizacją chrześcijańską. Działa w kilku miastach akademickich Polski. Skupia on katolickich, protestanckich i prawosławnych studentów, którzy pragną żyć w przyjaźni z Bogiem i inspirować do tego innych.

I właśnie Ci studenci w ciągu roku akademickiego pragną skupiać się na poznawaniu Boga i Jego Słowa, budować fajne kontakty z innymi studentami, dobrze się bawić i maksymalnie wykorzystywać „wolność studencką”. Staramy się to wszystko zrealizować poprzez organizowanie cotygodniowych spotkań, małych grupek dyskusyjnych w oparciu o Pismo Święte, wyjazdów na Sylwestra, majówki, długie weekendy, szalone wypady na miasto, koncerty i wiele, wiele innych rzeczy. RAPP to możliwość rozmowy i wymiany poglądów na temat Boga i otaczającego nas świata. To przede wszystkim niesamowita okazja do świetnej zabawy, realizacji siebie i rozpoczęcia największej przygody życia. Jakiej? Sprawdź sam(a)!

Magazyn Płyń Pod Prąd

okładkaNR55MALY

Newsletter z Łodzi

Jeśli chcesz być powiadamiany o aktualnościach to zamów newslettera!