Warszawafb

O nas

RAPP to:

- ciekawi ludzie (tacy jak TY!:) )

- ponadczasowe wartości

- okazja do rozwojuRAPP jest studencką organizacją chrześcijańską. Działa w kilku miastach akademickich Polski, między innymi właśnie w Warszawie. Możecie o nas usłyszeć głównie na SGGW, PW i WUM-ie. RAPP to studenci, dla których ważny jest Bóg i to co On mówi. Chcą Go poznawać i inspirować do tego innych. I...czerpią z tego ogromną radość! :)

I właśnie Ci studenci w ciągu roku akademickiego pragną skupiać się na poznawaniu Boga i Jego Słowa, budować fajne kontakty z innymi studentami, dobrze się bawić i maksymalnie wykorzystywać „wolność studencką”. Staramy się to wszystko realizować poprzez organizowanie cotygodniowych spotkań , małych grupek dyskusyjnych w oparciu o Pismo Święte, wyjazdów na Sylwestra, majówki, długie weekendy, różne Kursy czy szkolenia, szalone wypady na miasto, koncerty i wiele, wiele innych rzeczy.

Dla nas RAPP to możliwość rozmowy i wymiany poglądów na temat Boga i otaczającego nas świata. To przede wszystkim niesamowita okazja do świetnej zabawy, realizacji siebie i rozpoczęcia największej przygody życia. Jakiej? Sprawdź sam(a)!

 

Magazyn Płyń Pod Prąd

okładkaNR55MALY

Newsletter z Warszawy

Jeśli chcesz być powiadamiany o aktualnościach to zamów newslettera!